JADAFIX S.C.

KOMPUTERY KASY FISKALNE OPROGRAMOWANIE

O firmie

Jadafix s.c. zajmuje się szeroko pojętymi usługami informatycznymi, serwisem urządzeń fiskalnych i komputerów, projektowaniem i  wykonaniem sieci teleinformatycznych jak również sprzedażą sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych. Obszar naszego działania obejmuje zarówno miasto Gorzów Wielkopolski jak i województwo lubuskie a w razie potrzeby dalsze okolice.

Usługi informatyczne

Świadczymy szeroko pojęte outsourcingowe usługi informatyczne dla przedsiębiorstw, instytucji i klientów indywidualnych. Zakres usług obejmuje zarówno konfigurację oprogramowania, od jego wdrożenia po aktualizację, backup i codzienną obsługę do technicznej opieki nad sprzętem komputerowym, z którego korzystają klienci. 

Sieci komputerowe 

Projektujemy i wykonujemy infrastrukturę sieciową. Diagnozujemy jej usterki i usuwamy je. Wykonujemy od postaw nowe sieci i zajmujemy się modernizacją i rozszerzaniem istniejących. Doradzamy w zakresie sprzętu niezbędnego do poprawnego funkcjonowania sieci i dostarczamy go wraz z odpowiednią konfiguracją. Instalujemy serwery wraz z oprogramowaniem.

Oprogramowanie 

Prowadzimy sprzedaż oprogramowania komputerowego, zajmujemy się aktualizacją, naprawami zainstalowanego oprogramowania, jak i instalacją oraz konfiguracją nowych programów. Odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników danych, usuwamy szkodliwe programy. Zapewniamy bieżące konserwacje i opiekę nad systemami komputerowymi.

Komputery 

Zajmujemy się doradztwem informatycznym w zakresie zakupu i modernizacji sprzętu komputerowego. Wykonujemy ekspertyzy techniczne i analizy dotyczące zaplecza sprzętowego. Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego oraz przeprowadzamy naprawy bieżące.

Kasy i drukarki fiskalne 

Sprzedajemy i serwisujemy kasy oraz drukarki fiskalne takich firm jak Posnet, Elzab i Elcom. Zajmujemy się kompleksową informatyzacją sklepów, firm handlowych. Projektujemy  i wykonujemy systemy sprzedaży współdziałające z kasami i drukarkami fiskalnymi.

Strony internetowe

Projektujemy i wykonujemy serwisy internetowe, począwszy od projektu graficznego aż po osadzenie gotowej strony na serwerze. Prowadzimy aktualizację treści i zapewniamy pomoc techniczną w zakresie obsługi CMS.